Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mindkét talpamon nagyobb mint...

CsAk SziVesen kérdése:

Mindkét talpamon nagyobb mint egy ping pong labda nagyságú vizhólyag nőtt egy gumicsizma használata miatt. Másnap elmentem dokihoz erre az a marha teljesen leszedte ollóval. Nagyon fáj normális ez?

Figyelt kérdés
Úgy halottam,hogy nem szabad leszedni a bőrt.. erre ő meg körbe vágta mindkettőt és leszedte a bőrt majd valami piros szerü anyaggal bekente ls leragasztotta. 2 nap múlva kell vissza mennyek. Nem tudok lépkedni, csak ha lábujhegyre álok :( mit tanácsoltok? jól járt el az orvos? megkeressek inkább egy maszekot? az előbb ventillátpr fújt rá mert bekapcsoltam, oylan fájdalom jöt rám majdnem beszartam.. :((

2014. aug. 5. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát én ugyan nem vagyok orvos, de szerintem nem kellett volna feltétlenül leszedni a bőrt... sőt,igazából dokihoz sem kellett volna ezzel menni. Jobban jártál volna, ha te magadnak tűvel kibököd. De van olyan is, aki ki sem böki, hanem megvárja, míg elszárad.

Valószínűleg Betadine oldattal kente be, ami sebgyógyulásra van. Az nem árt, jó lesz neki.

2014. aug. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó de felhivtam egy maszek sebcentrumot akik azt mondták ezt a piros trutyit már évek óta nem használhatják.. szenvedek mint a kutya bánom h elmentem. Radasul egy csaladtagnak egy ilyesmi dolog miatt.amputáltak egy újját.. igaz ő cukorbeteg és el lett hanyagolva a seb.
2014. aug. 5. 20:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem fogják amputálni a lábadat, ebben biztos lehetsz. Kb. 1 hét alatt behámosodik és meggyógyul, a csizmát pedig dobd ki.
2014. aug. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor az mégsem betadine lesz, mert azt még a mai napig használják... De amputálni úgysem fogják a lábadat :-)
2014. aug. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ mindenkinek:) megnyugodtam.
2014. aug. 5. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!