Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Agyrázkodást kaptam?

Agyrázkodást kaptam?

Figyelt kérdés
Ma délelőtt 4 fele biciklizés közben megpatant a kerekem, megcsuztam és lefejtem egy villanmyoszlopót.De a tüneteit még nem tapasztltam.

2014. aug. 10. 22:06
 1/7 anonim válasza:
nem hinném mert akkor nem emlékeznél rá
2014. aug. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj be az ügyeletre, sőt legjobb lenne, ha egyből a kórházba mennél (SBO), ugyanis a fejsérülteket ki kell vizsgálni minden esetben.
2014. aug. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Volt eszméletvesztésed? Amennyiben igen, vagy ezután fejfájás, szédülés, látászavar, hányinger valamelyikét tapasztalod, menj a baleseti (trauma) osztályra-ra és ne az SBO-ra, vagy a háziorvoshoz, mert azok is oda fognak úgyis küldeni.
2014. aug. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Semmi ilyesmit nem éreztem, időnkét be sajog a fejem de más nem éreztem eddig.
2014. aug. 10. 23:09
 5/7 A kérdező kommentje:
Még szerencse volt hogy oldalra forditótam a fejem mielőtt lefejletem az oszlopot íyg meg usztam a nyakamon egy karcolásal meg lehorzsolt térdel.
2014. aug. 10. 23:11
 6/7 anonim válasza:
3-as vagyok, szerintem ha eddig nem jelentkezett tünet, akkor semmi baj nincs. Amúgy nem te, hanem a tudatalattid forditotta el reflexszerüen a fejed, ösztönösen ezt védi mindenki.
2014. aug. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2014. aug. 11. 00:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!