Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mit tegyek? Jobb boka, bal térd

Mit tegyek? Jobb boka, bal térd

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, lány, és focizom. Szerdán meccsen megrúgtak a bal térdem felett, eléggé bedagadt, kicsit fáj a behajítom, véraláfutásos, és nagyon csúnya, majd tegnap(pénteken) ugyanazt a térdemet, kb ugyanúgy megrúgták, csak most a térdkalács alatt, ugyanaz, fáj, csúnya, bedagadt, és még nem múlt el a vasárnapi. a Jobb bokámat télen megrúgta edzőstársam, kiderült, hogy elrepedt, májusban is fájt, voltunk röntgenen, azt mondták beforrt, és van egy kis porcleválás, kaptam rá gyógyszert, jó is volt, de kedden voltam edzésen, másfél hónap után, beadások voltak, és azóta iszonyat fáj(kedd-boka, szerda meccs-térd, péntek edzés-térd)

Kérdésem hogy mit csináljak, mivel nehézkesen járok, és holnap meccs, Flector-ral kenem, és felctor tapasszal "tapasztom" a bokám+mindig van rajtajm edzésen bokaszorító. Valami jó házi praktika, vagy gyógyszer?

Köszi Hogy elolvastad:)



2014. aug. 16. 14:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!