Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Elülső keresztszalag szakadás...

Bichard kérdése:

Elülső keresztszalag szakadás - Kinél műttessem meg a térdem?

Figyelt kérdés

3 hete történt focizás közben, hogy kifordult a jobb térdem és egy olyat reccsent, hogy Kubában hallották szerintem. Ordítás, leírhatatlan fájdalom, mentő, kórház... Az ottani "doktor" egy röntgen után "megállapította", hogy szalag húzódás...


Mivel éreztem, hogy itt többről van szó elmentem egy ultrahang és MR, a vizsgálat után természetesen kiderült, hogy elülső kereszt szalag szakadásom és oldalsó külső részleges szalag szakadás van a jobb térdemben.


Első sorban olyan sorstársak véleményére lennék kíváncsi, akik hasonló cipőben jártak. Olvastam nagyon sokat a témában, de nem tudok dönteni...

Kinél érdemes a műtétre jelentkezni?!



2014. aug. 18. 14:00
 1/4 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem: 25 éves vagyok, férfi, Budapestről
2014. aug. 18. 15:29
 2/4 anonim ***** válasza:
Székesfehérváron tudnám ajánlani a Villa Medicát.Voltam náluk én is.Ha kérdésed van írj privit.
2014. aug. 26. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én a helyedbe Budapesten az Országosba mennék, engem is ott műtöttek( jobb térd elülső keresztszalag,és kétoldalsó szalag, baltérdembe pedig porcot csinálltak) nagyon jól megcsinállják.Keresd Dr.Halasi Tamást.
2014. aug. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egyértelműen székesfehérvár!! Nagyon jó!
2014. szept. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!