Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Bokaficam meddig tart míg...

Bokaficam meddig tart míg lelohad a duzzanat?

Figyelt kérdés
Nekem az lenne a kérdésem, hogy kb 3hete kiment a bokám 3napig nem tudtam ráálni de most már tudok futni,labdába rugni is.Csak bevan mindig dagadva és erősebb labda lővésnél fáj még.orvosnál nem voltam. Mikorra várható,hogy lelohadjon a duzzanat? Előre köszönöm a válasszát.

2014. aug. 26. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs véletlenül szalagszakadásod? Én elmennék vele orvoshoz. 3 hét alatt illett volna lelohadnia a duzzanatnak.Persze, ha erőltetted, ne várd, hogy hamar meggyógyuljon.
2014. aug. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanilyen esetben kb. két hét volt, amíg azt mondom, hogy úgy ahogy rendbe jött, de még fél év múlva is simán bedagadt, ha sokat gyalogoltam, vagy pl. hidegfrontnál... Nagyon kényes dolog ez sajnos.


Viszont nem volt ízületi szakadásom, és szerintem neked sincs. Simán csak nagyon tud sajnos ez fájni ficamnál is.

2014. aug. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Nagi88 válasza:

Bokaficam ha tényleg az volt, akkor menj el vele dokihoz!


Neked nem mindegy, hogy 10-20 év múlva meg kell-e műteni vagy sem.


Mi vagy te élsportoló, hogy héttel ezelőtti bokaficammal most futkározol?


Csak a te egészséged miatt kérdezem és mondom amit mondok!!!


Dokik sem varázslók, de élsportban is összeraktak.

2014. aug. 27. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!