Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Szerintetek hogy keletkezhetet...

Szerintetek hogy keletkezhetett ez a véraláfutás?

Figyelt kérdés

Nos, csak annyira emlékszek, hogy egyik este nagyon fáradt voltam, kitárt kezekkel behuppantam az ágyba, majd _valamibe_ beleütöttem a hónom alját. Ekkor pillanatnyi fájdalmat éreztem, de mivel fáradt voltam, ezért perceken belül már aludtam is. Másnap reggel már komolyabb fájdalmat éreztem, de nem törődtem vele, mennem kellett munkába. Már vagy három napja történt az eset, de még mindig igen csúnya. Fájni már nem fáj annyira. Ez normális, vagy forduljak orvoshoz?

[link]


2014. szept. 6. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, én a múltkor egy szatyornyi könyvet ütöttem a lábamnak, nem is fájt, de másnapra hasonló szép foltom lett. Kb. 3 hét alatt szívódott fel teljesen.
2014. szept. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor jó, megnyugodtam. Azért még jöhetnek válaszok. :)
2014. szept. 7. 15:33
 3/3 anonim ***** válasza:

normális,nem is értem miért kérdés.

én egyszer a párom könyökébe "fejeltem" bele álmomban, reggel néztem mi az a szemem alatt, ott nemkékes lila, hanem egyenesen olyan alvadtvérszínű, nem győztem alapozózni, meg takargatni magam, aminek mi volt a hatása? vonzottam a tekinteteket, mindenki fürkészett buszon is, mindenhol.

asszem 1 hét alatt nyom nélkül felszívódott

2014. szept. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!