Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Fociztunk a haverokkal,...

Fociztunk a haverokkal, belerúgtam a földbe. Fáj a lábközépcsontom a nagylábujjamnál. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Mindez 5 napja történt, nincs se bedagadva, se belilulva, de a fájdalom nem akar szűnni.

2014. szept. 9. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:
jegeld, vagy borogasd almaecetes vizes borogatással.Pihentesd. Ha nem múlik 1 héten belül a fájdalmad, menj orvoshoz
2014. szept. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem várnék az orvossal,amint tudnék(reggel)mennék.
2014. szept. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ugyanez volt velem még augusztus elején (3 hónapja) belerúgtam a földbe, a cipőm kettészakadt, a lábamra nembírtam ráállni,csak néha bírtam sántikálni,elkellett menni egy csontkovácshoz, ott helyrerakták és rábírtam állni nem sántítottam meg minden este bekellett kenni kenőccsel meg vizes borogatást rá rakni.Ma már nem fáj,rábírok állni meg minden de rúgni normálisan nem bírok azóta,mert bennem van a félelem,hogy belerúgok a földbe és megint ez lesz...szóval azóta nincs foci csak néha játszok de nem meccs hanem pics.ázunk azt annyi...
2014. nov. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!