Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi volt a legsúlyosabb baleseted?

Mi volt a legsúlyosabb baleseted?

Figyelt kérdés

Engem tegnap elütött egy BMW terepjáró a zebrán,de jól vagyok azóta.

Nekem ez volt a legsúlyosabb balesetem.

Neked?



2014. szept. 15. 16:05
 1/9 anonim ***** válasza:
34%

3 éve biciklivel frontálisan ütköztem egy másik bringással, mert a sok k*csög gyalogos vidéken nem képes a 2 méterrel arrébb levő járdán közlekedni.

Annyi történt, hogy a biciklim festését jól le húztam, meg 5 cm átmérőjű kék voltom lett a combomon

2014. szept. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Első, akkor mentél volna olyan sebességgel, hogy ne keverd magad bajba. Persze mindig könnyebb másokat hibáztatni.
2014. szept. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%
Ok, igaz gyorsan mentem, de nem kéne a bringások elé kiugrándozni...
2014. szept. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Arnold901005 ***** válasza:

Gratulálok annak a baromnak... Jó, hogy megúsztad!


Több durva volt. Óvodásként 2x betört a fejem, egyik esetben bringával zakóztam és a fejem belevágódott a betonkerítésbe, másik esetben nekiestem az ágy sarkának.


Tinédzser koromban pedig bringáztam a barátnőmmel, nekem jött hátulról, reflexből néztem csak hátra, utána gyorsan előre is néztem, de már késő volt, letértem a járdáról, bumm neki egy fának, leestem az ülésről, de állva maradtam és a visszacsapódó pedál csontig a lábamba állt (fémből volt).


Ennél durvább eddig nem volt, remélem, hogy nem is lesz.

2014. szept. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

3: ebben egyetértünk.


Én felmásztam egy rakás téglára, lefelé pedig megbotlottam, így lecsúsztam a rakás oldalán, le azon a deszkán, amiből kiállt egy százas szög. Tízcentis heg van a combomon.

2014. szept. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
Egyszer bukfenceztem egyet síelés közben, igazából semmi bajom nem lett, de akkor azt hittem meghalok, kis túlzással lepergett előttem az életem.
2014. szept. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 HVS_fan válasza:
Lefelé mentem a padlásról a létrán, egy másodpercig nem oda figyeltem ahova kellett volna, félreléptem, keresztül egy téglakupacon,rá a kőkemény betonra és betört a fejem....ennél rosszabb nem volt, remélem nem is lesz.
2014. szept. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Fehér_Gandalf válasza:
Egyszer életveszélybe kerültem. Pár másodperc választott el attól, hogy komolyan vegyem a kérdésed.
2015. ápr. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem olyan durva, de első osztályban a harmadik nap fogócskáztam az egyik barátommal, megbotlottam és lefejeltem a kerítés beton részének a sarkát.

Még most, 10 évvel később is megvan a púp és a heg.

2015. ápr. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!