Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Miért fájhat még mindig a térdem?

Miért fájhat még mindig a térdem?

Figyelt kérdés
elkellene mennem rögenre vagy nem ?
2014. szept. 26. 14:05
 1/9 A kérdező kommentje:
Focin egyik társam véletlen megtérdelte a térdemet csak a térdemen oldalt. egyből lábra se tudtam áűllni de 1 30-40 mp után fel tudtam kellni és vissza álltam a kupuba de 2-3 perc után már nagyon elkezdett fájni a térdem. alig tudtam haza jönni, gondoltam másnapra elmulik de semmi be van dagadva nagyon, és nem tudom fel húzni a térdemet mert megfeszül és csak bicegve tudok járkálni de ha fekszek v ülök akkor nem fáj. Meg zúzódhatott vagy komolyabbb probléma lehet? Mára pedig be is lázasodtam 38-ra. Ez a lábfájásom miatt lehet vagy elkaphattam még valami fertőzést is?
2014. szept. 26. 14:10
 2/9 anonim ***** válasza:
Menj vele minél előbb orvoshoz.Nem lilult be?
2014. szept. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem.
2014. szept. 26. 14:22
 4/9 A kérdező kommentje:
Valószinű hogy holnap el megyek de. Csak szeretném tudni h mi lehet vele.
2014. szept. 26. 14:28
 5/9 anonim ***** válasza:
Vizsgálat nélkül,ránézésre orvos se tudja megmondani,hogy mi a bajod.
2014. szept. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
szerintem éhes.
2014. szept. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
előző vagyok, bocsi most láttam csak, hogy kommentbe részleteztél. Akkor talán mégsem az a baj, hogy éhes a térded.
2014. szept. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Voltál orvosnál?
2014. szept. 30. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Voltam, lekellet szivni a benne lévő vért. Meg be kellet hátul gipszelni.... Jovan pihent agyu kolyok huzza aludni.. Tod ki ehes?! :)
2014. szept. 30. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!