Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » MI a baja a bokámnak, ha...

MI a baja a bokámnak, ha reggelente nem bírok ráállni?

Figyelt kérdés

1-2 hete kezdődött, amikor fájni kezdett ha 2 óránál tovább nem ültem le. Futás közben nem fáj, ha utána gyakorlatokat (talajérintés stb) végzek akkor megkaparom a falat úgy fáj a jobb bokám. Aztán a héten 2-3 alkalommal volt, hogy felkelek reggel állnék felfele, de rögtön el is esek, mert nem tudtam terhelni a jobb lábamra. Reggelente fáj alkalmanként eléggé, ráálni nehezen tudok, utána is vagy 30 percig "bicegek" Egy idő után azonban "bemelegednek" a csontok és a porcok, mert meg se kottyan. De nem 1 eset volt, amikor na menjünk felálltam, és el is borultam, a bokám miatt. Mitől lehet ez? Reggelente és esténként fáj, illetve ha gyakorlatokat végzek. Mitől lehet ez? Esetelg valami gyógymód van erre?


Ui: A héten kosár közben hatalmasat borultam, levegőben estem el, a bal karomra. Erősen megütöttem a bokámat is. Előtte is fájt, már de nem gyakran. Esés után viszont reggel-este nagyon fáj. Valami tipp esetleg?



2014. szept. 27. 21:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Nagyon úgy tünik, hogy a porcoknak van valami baja. Úgy tűnik a leírásodból, hogy fiatal vagy, így nem mondanék egyből artrózist,de sajnos az artrózis egyik tünete a reggeli izület merevség amit fájdalom kísér. Ha nem múlnak a tünetek az elkövetkező egy-két héten, mindenképp menj orvoshoz.
2014. szept. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!