Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ha valaki kizuhan a negyedik...

Ha valaki kizuhan a negyedik emeletről és betonra esik, biztosan meghal? És ha fűre esik?

Figyelt kérdés
2014. okt. 16. 11:24
 1/9 anonim válasza:
100%
Kipróbálom...
2014. okt. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos. Könnyen lehet, hogy csak tolókocsiban, nyomorékként kell tovább élnie és gondolkodnia, miért is nem volt elégedett az eddigi életével.
2014. okt. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos.
2014. okt. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A volt osztálytársamnak a nővére az ötödik emeletről zuhant ki a betonra. Meghalt. Viszont volt rá példa, hogy valaki túlélt egy 7 emeletes zuhanást is mert a fák tompították a becsapódás erejét. Mindene eltört de életben maradt.

Ezért elképzelhető, hogy aki a 4-dik emeletről a betonba csapódik, ott helyben meghal, de van egy minimális esélye, hogyha fűre esik, talán túl élheti..(bár akkor nagyon jó őrangyala lehet az illetőnek)

2014. okt. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ilyenkor a csonttörések végeznek az emberrel?

Vagy gondolom, ha a fejével érkezik a betonra, akkor annyi.

2014. okt. 16. 11:34
 6/9 anonim válasza:
100%
No a betont túléltem, most jön a fű ...
2014. okt. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én láttam már kizuhanó embert aki nem fejre érkezett, hanem talpra had ne mondjam, hogy hogy nézett ki...
2014. okt. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ha biztosra akarnék menni,nem a 4.-ről ugranék hanem biztosabb helyről.Aki azt próbálja meg,amit te írsz,talán reménykedik,hogy túl is éli.
2014. okt. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Hogyha fejre esik meghal, miért megakarsz ölni valakit? xD
2014. okt. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!