Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » El kellene e mennem orvoshoz?

El kellene e mennem orvoshoz?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kb. 2 hete lehetett hogy a csuklómat nagyon szorosan az ér mellett egy idióta lány megcsikarta a nagy műkörmével, vagyis hogymondjam.. egy ilyen kicsi mélyebb seb lett ott.. nem is törödtem vele,hisz csak egy kis csikarásnak gondoltam,de aztán pár percel utána feldagadt és nagyon fájt, mivel ez szórakozó helyen történt azt tanácsolták, nyomjak hozzá egy hideg sörös üveget,de ettől teljesen lezsibbadt a kezem.. eltelt 2 hét, a kis seb eltünt,de még mindig fel van dagadva és nagyon fáj, egy ismerősöm még akkor azt mondta,hogy valami ideg lehet ott.. de nem tudom eldönteni,várjak hátha eltűnik, vagy inkább megkellene e nézetnem orvossal? De azt sem akarom,hogy bolondnak nézzen az orvos,hogy ha semmiség, ilyennek fordultam hozzá.. Előre is köszönöm a válaszokat!

2014. nov. 3. 23:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Menj el a sebészetre, talán elfertőződött a seb.
2014. nov. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!