Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lehet ez egy enyhe agyrázkódás?

Lehet ez egy enyhe agyrázkódás?

Figyelt kérdés
A mosdónkban fel van szerelve egy műanyag kapaszkodó (idős, nehezen mozgó embernek lett felszerelve). Nemrég leejtettem valamit, és ahogy leguggoltam érte háttal a kapaszkodónak, jól beleütöttem a fenekemet, és úgy éreztem, mintha a fejem is megérezte volna ezt az ütést. A fenekem fél óráig fájt utána, a fejem is elkezdett fájni enyhén, és jobb oldalon a homlokomnál olyan érzésem van, mintha valami hozzáérne a homlokomhoz. Egy kicsit kábának is éreztem magam egy darabig, de ez mostanára már múlóban van. A fejem is elkezdett nyilallni nem túl gyakran, de előfordul, és tompán fáj. Lehetnek ezek a tünetek egy enyhe agyrázkódás tünetei?
2014. nov. 6. 22:21
 1/8 intrepid ***** válasza:
Lehet. Feküdj le, borogasd a fejed, aludj minnél többet. Csak a WC miatt kelj fel, enni inni is maradj az ágyban. Mindjárt itt a hétvége, átalszod, hétfőre kutya bajod. Ja, - se TV, se internet.
2014. nov. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, hát nem nyugtattál meg. Most kezdtem egy új munkahelyen a héten, most hogyan ne menjek így dolgozni holnap?
2014. nov. 6. 22:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Fenék beütődésnél nincs agyrázkódás. Szerintem max a hajolástól felborult kicsit a vérkeringésed és kifutott a vér az agyadból, ez magyarázza szédülést. Igyál sok folyadékot és pihenj le.
2014. nov. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha csak a fenekedet ütötted be, akkor semmi ilyesmi nem történhetett, max. a feneked fog fájni holnap a munkahelyen. Szerintem kissé túlparázod a dolgot.
2014. nov. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 intrepid ***** válasza:
Rendben, velem lehet alkudni, előbb csak a protokollt írtam le. Reggel fölkelsz, körbevizsgálod magad, (fejfájás, szédülés, kettőslátás, szikralátás, fordulás jobbra, - balra hirtelen, ) ha nincs gond, menj dolgozni. Mit dolgozol? Veszélyes gépen vagy?
2014. nov. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 intrepid ***** válasza:
# 3, 4. Végigviheti a rázkódást a gerinc. - Kérdező! Ha holnap dolgozni akarsz, gépet lekapcsolni, és spuri aludni!
2014. nov. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5 Ne szórakozzál már légy szíves, a fenekét ütötte be, épeszű ember erre nem válaszolja azt, hogy feküdjön teljes csendben és nyugalomban. Semmi szükség ilyesmire, lehet, hogy az időjárástól fáj a feje, vagy bármi mástól.
2014. nov. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Irodában dolgozom, semmi megerőltető. Intrepidnek köszönöm, hogy ilyen alaposan, részletesen leírja, hogy mire figyeljek. A gerinc idegszálai által történő végigvitelben azért lehet valami nem gondoljátok? Most már még kevésbé fáj a fejem, de azért lefekszem. Köszi mindenkinek.
2014. nov. 6. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!