Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi lehet a bajom? És miért...

Mi lehet a bajom? És miért nem múlik el?

Figyelt kérdés
Már másfél éve gond van mindkét térdemmel le guggolok és egy olyan 2-3 perc után fel kell állnom mert elkezd fájni,feszülni olyan mintha valami folyamatosan terhelné de ez van akkor is ha egyszerűen állok és megfeszítem a térdem már egy jó ideje kenem a térdem reggel és este de semmit sem javult ráadásul a gerincem is elkezdett fájni:(((((( A kérdés tehát az hogy mi lehet a bajom? És miért nem múlik el? 12L

2014. nov. 8. 13:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Orvos látta már? Most őszintén, mielőtt veszel valamilyen kencét inkább nézesd meg. Ez nem csak az orvos érdeke, hanem a tiéd is, mert ha komoly a baj és nem kezelteted akkor még tolószékbe is kerülhetsz. Nem mindig jó a házi/szomszédnéni praktikája.
2014. nov. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Anyám tud erről és ő mondta hogy kenjem de nem segít és már szóltam neki de olyan mintha nem venné komolyan és ezért nem vitt el orvoshoz sem
2014. nov. 8. 13:45
 3/11 anonim ***** válasza:
Akkor menj el a háziorvosodhoz vagy a suliorvoshoz a szabadidődben, vagy ha náthás vagy említsd meg neki, hogy mi a helyzet, de akkor mindenféleképpen említsd meg neki, hogy a fájdalom független a náthától, meg már nagyon régóta tart, mert különben a nátha egyik tünetének fogja venni. Az emberek néha képesek túlságosan félvárról venni a dolgokat, és sajnos ha kiderül, hogy tényleg komoly a baj, akkor meg csak jajgatnak.
2014. nov. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

igen szerintem is.

mondjuk a suliorvos jó ötlet.De az is nagyon rossz hogy ez a fájdalom megnehezíti az edzéseimet ugyanis kézizek.

2014. nov. 8. 15:19
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem értem akkor mire vársz!!! Ez csak rosszabb lesz!!! A következő edzésen irány az edző, ő majd segít, mert ha beteg vagy nem játszhatsz, ugyanis, ha kiderül valami és komoly bajod lesz még az edzőt is komolyan megbüntethetik!
2014. nov. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
igen igazad van az edzőt pedig nem akarom bajba keverni
2014. nov. 8. 16:58
 7/11 anonim ***** válasza:
Hova valósi vagy?Mindenképpen menj el orvoshoz!!Lehet akár szalag szakadásod is, vagy porcokkal gondok.. Én 17 vagyok, de már 2x műtötték a térdem.. nem vicc, menj el!Pécsen tudok egy kiváló orvost! Ő műtötte az én térdemet,az egyik legjobb doki! Németországban is dolgozott pár évet, PVSK- egyesületnél csapatorvos is!
2014. nov. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Pécsi vagyok
2014. nov. 8. 21:37
 9/11 A kérdező kommentje:

Hétfőn elmegyünk az orvoshoz:) Sikerült rávennem.

Remélem hogy nincs nagy baj.

2014. nov. 15. 12:47
 10/11 anonim ***** válasza:
Kérj időpontot a Honvéd kórházba, Dr. Mintál Tiborhoz!! Én őt ajánlom, kiváló szakorvos!!!(Ha nem tudnak a közel jövöben időpontot adni, kérd el a magén rendelőjének a számát, és kérj onnan! Ugyan úgy a Honvédbe adja az időpontot, csak hamarabbi időpontra)
2014. nov. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!