Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Tegnapelott ahogy lehajoltam...

Tegnapelott ahogy lehajoltam bekotni a cipomet, hirtelen a jobb oldali bordaiv alatt szuro fajdalmat ereztem. Ami 2 napja faj ha kicsit is mozgok, levegot veszek. Mit csinaljak, hogy elmuljon?

Figyelt kérdés
Olyan mintha egy nagy gorcs lenne ott.sokat sportolok,szoval nem az a problema,hogy keveset mozgok.

2014. nov. 16. 00:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy vesekő. Benne volt a vesében a kő és mozgás hatására kimozdult. Ez okozhat fájdalmat és görcsöt.
2014. nov. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy becsípődött egy ideg, menj el a háziorvoshoz. Bordaközi idegzsábám volt ilyesmi tünetekkel.
2014. nov. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet h bordatörés vagy repedés. Nekem volt, hogy vasárnap autószerelés közben megemeltem magam, reccsent is valami, de utána semmi. Szerdán egy hasonló mozdulat közben (mint neked) kimozdult, és akkor onnan halál volt még minden egyes belégzés is. 4 hét ágynyugalom amig vissza forr.
2014. nov. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi.kezd javulni,de azert meg mindig erzem.
2014. nov. 17. 04:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!