Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Sérülések, balesetek

A kérdés
Lilkooo nevű felhasználó kérdése:

Belsős vérzése lehet?

Tegnap a játszótéren kint voltunk a 4 éves húgommal és libikókáztunk és egyszer úgy hogy is magyarázzam el ugye ahogy fölemelkedett fel is pattant és amikor vissza ment (lefele) valahogy felállt én meg nyomni akartam és beverte a pociját utána még fájt neki de másnap már nem mutatta h rosszul van .. de nyugtassatok meg h nincs tényleg semmi baja!!

Keress kérdéseket hasonló témákban: belső vérzés, gyerek, játszótér

2014. nov. 16. 11:19  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Sürgős, Édesanyámnak nagy mennyiségű vérzése volt egész nap, sápadt, kimerült. Mitől lehet?
Édesanyám 62 éves. Súlyos agytörzsi vérzése volt 5 napja. Lélegeztető gépen volt, amit 5 óra után levettek, mert nem volt rá szükség. Reménykedhetünk még?
A barátnőmmel elhatároztuk hogy vállalunk egy babát ami szerintem normális dolog. De amióta nem védekezünk azóta minden második nap vérzése van ami csak egy napig tart utána...
Barátnőm most szeretné elkezdeni szedni a fogamzásgátlót, és ugye a ciklus első napjától kell szedni. A mai nap folyamán egy kevés vérzése volt, de mostanra elállt. Ez már a...
Elhúzódó vérzése volt már valakinek? Mi okozta?
Ha valakinek belso verzese van mennyi ido mulva hal meg?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Sérülések, balesetek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!