Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Futás közben ráléptem egy...

Futás közben ráléptem egy kavicsra, és oldalra "ugrott" a lábam egy kicsit. Hajlításnál fáj a térdem és a csípőm. Komoly baj lehet, vagy csak sima húzódás?

Figyelt kérdés

Ha fekvő vagy ülőhelyzetben (tehát nincs a lábamon akkora nyomás) próbálom behajlítani, akkor éppen csak egy nagyon minimális nyomást érzek.De ha állóhelyzetben akarom hajlítani (pl. lépésnél), akkor iszonyatosan fáj a térdem jobb oldala, és néha a csípőm is.

Amikor megtörtént az eset, akkor hirtelen nem éreztem semmit.Utána kb. félórával kezdtem el fájdalmat érezni, de nem volt még annyira vészes.De mostanra már nagyon fáj.



2014. okt. 6. 15:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz, majd ő megmondja, senki se látnok itt.
2014. okt. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jártam már így én is, 1-2 napig még fájt a térdem, azután elmúlt, az enyém csak rándulás volt, persze a tutit csak orvos tudja megmondani.
2014. okt. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!