Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Eltört mind a két lábam. A...

Eltört mind a két lábam. A bált még műteni is kellett. Ti mit csináltatok amikor eltört a lábatok hogy ne unatkozzatok?

Figyelt kérdés
Légyszi segítsetek

#láb #Töröt
2014. nov. 25. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Hogy tört el mind a kettő?


Olvass, TV-z, netezz, nézz DVD-ket, chat-elj.

2014. nov. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Trambulinoztam és leérkezéskor magam alà gyűrődött mind a két lábam. Ezeket már mindett csináltam de azért köszi a válaszálaszt
2014. nov. 25. 21:28
 3/8 anonim válasza:
Nekem az egyik térdemet műtötték nemrég, de már szétunom magam itthon néha. Már tudok járni mankó nélkül, úgyhogy hetente feltakarítok, néha főzök, sütit sütök, szobabiciklizek. Amíg viszont ez se ment tv, net, folytattam a nyelvtanulást, könyvet olvastam. Egy idő után minden unalmas. A héten Karácsonyfa díszeket fogok csinálni, most ezt találtam ki. Aztán meg majd készülök a Húsvétra. :D Amúgy sajnállak, jól megjártad, nekem is nehéz volt, hát még neked.
2014. nov. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat èn is csinálok karácsonyra valamit
2014. nov. 25. 21:35
 5/8 A kérdező kommentje:
Mivel a balt műtötték ezért arra nem raktak járógipszet mankóval is alig tudok menni és csak a jobbra állhatok rá pedig azon is gipsz van.
2014. nov. 25. 21:50
 6/8 anonim válasza:

Hát figyelj.. megértem min mész keresztül. Tudom, hogy nehéz, mert kiszolgáltatott vagy, segítségre szorulsz. Egyre gondolj: meg fognak gyógyulni a lábaid!

A kórház után azt se tudtam, mihez fogok kezdeni itthon, anyukám segített a fürdésnél is.. Már sajnáltam őt is, de neki ez nem volt megterhelő, és fordított helyzetben ugyanezt tettem volna. Az emeleten van a szobám, de kórház után másnap mondom, nem érdekel, felmegyek. Napról napra tapasztaltam ki, mit, hogy csináljak. Napról napra jobban is voltam, főleg, ha lefoglaltam magam és nem a balesetemen és a körülményeken rágódtam.

Még volt, hogy minden nap más sminket csináltam magamnak, de arra is ráuntam idővel. Az elején teszteket töltöttem ki a neten. Inkább tanulj, olvass, foglald le az agyad, mert egy idő után tényleg sok lesz az otthonlétből. Vagy pedig még ezek a kreatív dolgok is lefoglalnak. Én ezeket a száraztésztás díszeket néztem ki, csak még be kell hozzá szerezni mindent. Kézügyességem szinte nulla, de van idő gyakorolni és lesz amilyen lesz. :) Te is csinálj valami ilyesmit, sajnos sok lehetőséged nincs. Szeretek emberek között lenni, jönni-menni, ezt kész büntetésnek éreztem. De most ez van, mást is kipróbálok. Néha jönnek barátnők, de ők is dolgoznak, családjuk van, stb.. Hívd el a barátaidat, legalább lesz egy kicsit társaságod és fel is vidítanak, valamint a figyelmedet is elterelik.

2014. nov. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én eltörtem a fekvőgipszemet. :) Bár nekem csak az egyik lábamon volt, tehát korlátozottan tudtam volna mozogni.

Mivel iskolába jártam, tanultam (készültem az OKTV-re, amin végül nem tudtam részt venni), nyelvet gyakoroltam, készültem én is a karácsonyra, olvastam, gyöngyöt fűztem, írtam.

2014. nov. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2014. nov. 26. 06:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!