Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Be nem gyógyuló sebre valami...

Be nem gyógyuló sebre valami gyógyír?

Figyelt kérdés
Hétfőn megégettem a csuklóm, egy csíkról van szó,de elég mély a seb, mindennap teszek rá steril Cosmopor sebtapaszt, de sajnos nem akar begyógyulni, semmi változás. Tudom, hogy többet kellene hogy kötés nélkül legyen, de muszáj leragasztani, tél van, kesztyű, kabát minden hozzáér, súrolja. Hegesedni nem nagyon akar, ha szabadon van kicsit alakul de ha le van kötve rögtön gennyezik meg leválik róla az a réteg, piros a széle és viszket. valaki valamit tud tanácsolni?
2014. nov. 29. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Svédcsepp. Csíp, mint a fene, de nekem ez segít teljesen begyógyítani a sebeimet! Még a hegesedést is eltüntette.

Itass át vele egy vattapamacsot és tedd a kezedre, amikor otthon vagy. Én néha éjszakára lekötöm vele a kezemet, mert a gyulladásokat például gyönyörűen leviszi.

Nekem is úgy ajánlották. Elméletileg belsőleg is lehet, de még életemben nem próbáltam. Szerintem ízre szörnyű, nekem bőven elég a sebekre! :)

2014. nov. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot, lehet, hogy veszek ilyet mert aggódok hogy mért nem javul, egyszerűen nem értem ilyen még sose volt.
2014. nov. 29. 14:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez a sebhintőpor a legjobb az ilyen begyógyulni nem akaró égésekre, sebekre, nekem bevált, hamar beszárítja:

[link]

2014. nov. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. nov. 30. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!