Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Voltam edzésen (karate) futni...

Voltam edzésen (karate) futni kellet. Izomból nekifutottam a falnak (tenyérrel). (? )

Figyelt kérdés
Utána kicsit ropogott (enyhén még most is lehet hallani. ). Tudom mozgatni, forog rendesen. Érzek egy relative enyhe fájdalmat belül de nem belahalos. Rá támaszkodni viszont nem tudok. Eltört vagy zúzódott, vagy megrepedt vagy mi lett vele?Mit ajánlotok gyógykezelésnek?

2014. okt. 10. 23:00
 1/2 A kérdező kommentje:
Nincs feldagadva, egyedüli ami furcsa az a, hogy amikor össze teszem a kezemet (mintha imádkoznék) és össze nyomom a kettő mintha valami rugalmas anyag lenne ott mind a másik oldat nem látom ugyan ezt...
2014. okt. 10. 23:11
 2/2 anonim ***** válasza:
Nézesd meg szakorvossal, törést, repedést csak röntgen mutatja ki, ha zúzódás, akkor arra elég a borogatás.
2014. okt. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!