Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Folyamatosan sok pattanás jön...

Folyamatosan sok pattanás jön ki a vállamon és a helyük is csúnyán megmarad, mit lehet ez ellen tenni? L21

Figyelt kérdés
Azt gondolom, a stressztől lehet főleg. Tényleg élesztőt kell enni pattanások ellen? A régiek helye is csúnyán megmaradt, barnás foltként. nagyon zavar, mert a párom is mindig szóvá teszi. Mit lehetne tenni?

2014. dec. 4. 10:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Hogy mosol hajat? Előre hajolva külön vagy zuhanyozás közben? Nálam sokat javult a helyzet, mióta külön mosom, mert a sampon vagy balzsam volt az egyik fő probléma. Plusz lecseréltem a tusfürdőt szappanra (semmi flancos natúr csodaszappan, csak sima szappan) és a vállaimat azzal mosom. Kellett neki idő, de azóta csak elvétve van pattanás és a foltok is majdnem eltűntek már. Egy próbát talán megér nálad is.

Az élesztőt nem ajánlom teljesen jó szívvel. Önmagában baromi gusztustalan is, én a szagától is hányni tudnék. :D Akkor inkább tabletta formában valami B-vitamin komplex, sörélesztő - persze te tudod mit vesz be a gyomrod. De én csak annyit tapasztaltam ezektől, hogy tele lettem gyulladt, baromi nagy és fájdalmas pattanásokkal, a bőrgyógyászom szerint ez elég gyakori hatás. Klassz. :D

Persze mindenki más és máshogy reagál dolgokra, ezek csak az én tapasztalataim. :)

Esetleg fordulj a problémával bőrgyógyászhoz. Lehet a legegyszerűbb gyógyszertári ecsetelő is beválik a dologra.

2014. dec. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Eletmodon kell változtatni, elhagyni a szemet kajakat, csoki, chips, üdítő, cukor es gyorskaja. Jelentősen latni fogod a változást. Illetve kozmetikus!
2014. dec. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!