Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Hogy takarjam el a hegeket a...

Hogy takarjam el a hegeket a csuklómon?

Figyelt kérdés
Nem csak a csuklómon hanem az egész karomon vannak hogy takarjam el ?

2014. dec. 7. 10:49
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy. Égjél miatta egész életedben.
2014. dec. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
1.-nek igaza van. Depressziós hülye!
2014. dec. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez komoly ? Azt se tudjátok miért vannak hegeim de elkönyveltek depressziós hülyének. Inkább ti vagytok a hülyék.
2014. dec. 7. 11:37
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

Hosszú ujjú ruhák, felsők, szélesebb karkötő... olyat is tudok aki tetkót csináltatott a hegek fölé, bár neki nem az egész karján volt.

Vagy bevállalod, hogy látják. Kinek mi köze alapon.

2014. dec. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
38%

Na, miért vannak hegeid?

Arra nem lehet elfogadható választ adni. Csak azóta vannak tömegesen heges csuklóval "megáldott" fiatalok, mióta az emo szubkultúra megvetette a lábát Magyarországon. Én 80-as években voltam kamasz, és érdekes módon egy ismerősöm se vagdosta szét a karját. Nem azért, mert akkor jobb volt, csak jobban toleráltunk mindent, mert az internet, a médiák, a közösségek nem deformálták a személyiségünket, nem volt a köztudatban ez az önkifejezési forma. A ti életetek már egy rózsaszín álom a mi 70-es, 80-as évekbeli gyerek- és fiatalkorunkhoz képest, talán ez a legnagyobb bajotok. Persze, akkor is voltak öngyilkosságok, de ahhoz már tényleg szörnyű körülményeknek kellett lenni, és sok esetben halállal is végződtek, de ez a rendszeres, életvitelszerű csukló karcolgatás tényleg vicc kategória.

2014. dec. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha annyira érdekel nem vagyok emos és nem magamnak vagdostam össze az egész karom, de ezt mások úgyse értik meg. Nem titeket vernek meg a suliban se otthon szóval nem tudhatjátok milyen nekem.
2014. dec. 7. 12:42
 7/7 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem ne is vedd figyelembe az első kettő válaszolót... Igyekszem Neked komolyan válaszolni, mert tudom, hogy akármi történik is Veled, az nem vicc, és nem is véletlenül történik.


Ha azért vannak a sebeid, mert valaki bánt téged, akkor azonnal menj el orvoshoz (mondjuk a háziorvosodhoz), vetess látleletet, és menj el a rendőrségre, vagy kérj segítséget olyanoktól, akiben megbízol! Ne hagyd, hogy bárki is bántson Téged, legyen szó akár a szüleidről, testvéredről, osztálytársakról, vagy vadidegenekről!


Ha azért vannak rajtad sebek, mert esetleg Te magad bántod saját magadat, akkor annak az okát is érdemes kideríteni. Sokszor ennek lelki illetve pszichés okai vannak, melyek eredhetnek abból, hogy valaki Téged folyamatosan gúnyol, cikiz, piszkál. Ebben az esetben is kérj segítséget olyan emberektől, akiben megbízol!

2014. dec. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!