Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Eggyik nap leültem egy kicsi...

Eggyik nap leültem egy kicsi sámlira mikor feláltam mintha kifordult volna a térdem de nem. Azóta nagyon fáj amikor teljesen behajlítom közben sok kicsit ropog, recseg. Ritmikus gimnasztikázok és gyorsan megkéne javulnia. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
mit használjak? menjek el orvoshoz? csak mozgassam?

#térdfájás #térdropogás #térd recsegés #térdfáfás
2014. dec. 9. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Mnej orvoshoz, mert valószínüleg valamelyik szaag meghúzódott. Az orovs meg tudja nézni, hogy nincs-e szakadás, illetve tud rá adni kevfelelö krémet meg ha kell, térdvédöt
2014. dec. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocs, még egyszer: ha nem lennél sportoló, akkor lehetne házilag is próbálkozni, de így ne kísérletezz, mert rossz esetben teljesen tönkremehet az izületed.
2014. dec. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi.. de az húzódás hogy nagyon ropog mikor teéljesen be van hajlítva, de csak akkor ha előre és akkor fáj...??
2014. dec. 9. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!