Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Be szeretném gipszeltetni a...

Emese9204 kérdése:

Be szeretném gipszeltetni a lábam, igaz nem sérült meg, de ki szeretném próbálni! Szerintetek hogyan tudok elérni a legkissebb fájdalommal azt hogy olyan sérülést okozzak magamnak ami miatt begipszeli az orvos? Ötlet?

Figyelt kérdés
láb, gipsz,lábtörés,lábgipsz

2014. dec. 10. 19:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Inkább keress facebookon egy gipszmestert valamelyik kórházban. Két üveg sörért simán megcsinálja.
2014. dec. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Addig örülj amíg nem kell begipszelni.
2014. dec. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Én leestem a tetőről. Hónapokig gipszbe volt mindkét lábam bokától térdig, a nyár közepén. Igen kellemes volt.
2014. dec. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Akinek nincs vagy nem tudja mi az a gipszfétis, az sosem fogja megérteni mi a jó abban, ha az embernek be van gipszelve valamilye. Szintén csak szeretném, majd csak egyszer összejön. Vagy valakivel együtt, vagy ha megtehetem azt, hogy napokig otthon tudok maradni egyedül, akkor begipszelem saját magamnak. Nem függ össze a két doldog, törés nélkül is be lehet gipszelni, csak nem a korházi úton. Egyszer-kétszer csináltam már, de csak pár órára sikerült, mert mindig vannak itthon.

Ui.: ne írj rám, még mindig nincs pénzem sajnos. Ez csak egy embernek szól, remélem érti az, akinek szánom.

2014. dec. 11. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen! Egyetértek teljesen az előttem kommentelővel! Nekem is fétisem van,de elég cikinek érzem csak az a baj hogy nemtudok ellene mit tenni. de ezt olyan ember úgysem érzi át akinek nincs ilyen! Én azért szeretnék sérülést okozni magamnak mert ha úgy gipszelnék be akkor igyis-úgyis megtudná meg meglátna a család úgy, akkor nem kéne titokban,bújkálva csinálni. sajna nekem is ez a nehézség hogy nem igazán van olyan alkalom amikor egyedül vagyok itthon és titokban nem tudom csinálni.
2014. dec. 11. 17:03
 6/9 anonim ***** válasza:

És ha nem otthon vagy? Mondjuk egyik hétvégén átjössz hozzám, és megcsinálom neked. Az otthoniaknak meg azt mondod, hogy elmész a haverokkal kirándulni, és máris van egy szabad hétvégéd.


Lányoknak szól, hogy ha van ilyen irányú érdeklődés, akkor szívesen megcsinálom ingyen. Privátban keressetek meg!

Bocs srácok, de csak lányoknak csinálok gipszet. :)

2014. dec. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De te hol laksz? Te is Nyírségi vagy?
2014. dec. 11. 22:43
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem teljesen, de ott lakom a közelben.
2014. dec. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Küldtem üzenetet, de nem írtál vissza. Akkor mégsem érdekel ez az lehetőség? Ennél jobb és korrektebb ajánlatot mástól sem fogsz kapni. :)

Milyen gipszet szeretnél?

2014. dec. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!