Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Elmenjek vele orvoshoz?

Elmenjek vele orvoshoz?

Figyelt kérdés
Tegnap(este) idegességembe bele vertem a falba(hagyjuk miért).Elkezdett fájni rohadtul a kezem a kisujjam feletti résznél mivel ideges voltam nem nagyon érdekelt,de rohadtul fájt.Ma reggel arra kelek hogy eléggé be van dagadva a kisujjam feletti résznél,de viszont nem fáj csak ha kinyújtom a kisujjam akkor is csak kicsit.Szerintetek csak bedagadt vagy lehet repedés,törés is?
2014. dec. 13. 08:40
 1/4 A kérdező kommentje:
[link] Kb. ezen a részen van feldagadva.(Nem az én kézfejem van rajta.)
2014. dec. 13. 08:42
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak zúzódás, erre jó a hidegvizes borogatás, persze csak röntgen tudja kimutatni, ha törés, vagy repedés van, ha nem javul holnapra sem, akkor menj el a sebészetre.
2014. dec. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Még 3 nap után ugyan úgy be van dagadva,csak annyival lett jobb hogy nem fáj.(Mondjuk előtte se fájt csak egy picit.)Ha erőltetem akkor egy kicsit érzem hogy nem az igazi,de amúgy semmi más.Szerintem csak megzúzódott kicsit.
2014. dec. 15. 13:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor ne erőltesd, és ha terheled fáslizs be.
2014. dec. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!