Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » El tudnám törni a szélső...

El tudnám törni a szélső lábközépcsontomat valahogy szándékosan?

Figyelt kérdés

2014. dec. 21. 12:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Elég bolond vagy, ha erre vágysz. Az hat hét gipsz, ha nem kell nyújtani, meg szögezni, akkor műtét nélkül megúsznád. Tulajdonképpen mi okod lenne rá?
2014. dec. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%

Hát figyelj egy kalapács és egy véső megoldás, de előre szólok hogy nagyyyyyyon fájni fog.


ÉS miért csinálnál ilyet?

2014. dec. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Itthon szeretnék maradni januárban végig, fontos lenne. Nem érdekel a gipsz sem, bevállalnám.
2014. dec. 21. 12:29
 4/12 anonim ***** válasza:
62%
Olyan módszert válasszál, amit többször is megcsinálhatsz, ha elsőre nem sikerül. Pl. rácsapod a nagykaput.
2014. dec. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%

van otthon bovling golyótok?

ha igen akk. ejetsed rá izombol vágd a lábadhoz és garantált a törés!!

ha nincs, akkor se bánkódj, majd én szívesen eltöröm neked, csak mond meg a címed! Hidd el, úgy összerugdosom neked, hogy 2 évig lábra sem fogsz állni, de ha neked ez sem jó, akkor szívesen áthajtok rajtad egy úthengerrel!!!


fogyatékos...

2014. dec. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem hülyeség(már bocs).Nem tudod valahogyan másképp megoldani a problémát?? Utána egy életre tönkreteheted a lábadat.Jól gondold át!Szerintem ne menj bele,de ha te akarsz balesetire kerülni,műtéten is lehet túl kéne esned,ha úgy törik el,sántikálni még gipszlevétel után egy jó ideig,szenvedni,lehet már utána sosem lesz tökéletes.
2014. dec. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem értem az ilyen embereket. Más alig tudja összekaparni minden maradék erejét,hogy újra járni tudjon, te meg itt szórakozol ezzel a témával. Teljesen hülye vagy. Nem biztos hogy egy gipszel megúszod ,talán műteni is kell majd és fogalmad sincs mennyire tud fájni ha valami nem úgy sül el a gyógyulás alatt ahogy szeretnéd. Old meg máshogy.
2014. dec. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Mi lenne, ha megmondanád annak a bizonyos illetőnek, hogy nem akarsz elmenni! Olyan sokszor vagyok ebben a helyzetben. Nagyon bosszantó! de csak egyszerűen megmondom neki, hogy nem.!. és kész... nem kellenek ide ,,balesetek" az amolyan jelmagyarázatokhoz, hogy értesd vele/velük, hogy mennyire nem tudsz, és valójában mennyire nem akarsz elmenni. Ennyire nem lehetsz beszari :D (Az-az hogy mégis, ugyanis képes voltál feltenni a kérdést..) Igazából nem szoktam hirtelen hasra ütésből következtetéseket levonni.. Vegyél végre erőt magadon!, és mondd meg amit gondolsz! ... ; )
2014. dec. 26. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%

Én most gyógyulok egy labkozepcsont toresbol..es iszonyúan fáj! Szerencsére,,könnyen" megúsztam de igy is rossz. Ilyennel ne szórakozz! En szivesen cserelnek veled, mivel nagyon jarni se tudok főleg nem futni! (sportolónak ez nagy er vágás) szerintem ne csináld ezt mert nagyon megbanod majd!

De igazabol tudod mit?! Tord el nyugodtan de akkor remelem soha többé nem fogsz tudni jarni normálisan!!

Csak Ennyit fűznek hozza!

2014. dec. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Esküszöm, néha nem értem az embereket... :(
2014. dec. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!