Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Titáncsavarokat raktak a...

Titáncsavarokat raktak a terdembe keresztszalag muteten. Sok embernek viszont nemraktak. Ez mitol fugg?

Figyelt kérdés
Gyogytornan sok ismerosom lett akik keresztszalag muteten vannak tul ,ugy mint en.Egyedul csak en kaptam csavarokat.En epulok fel a leglassabban.Otletek ?

2014. dec. 28. 00:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Biztos,hogy nem kaptal csavart?? Nem erzel semmi csontszerut a vagasod alatt?(en sem tudtam ,hogy raknak az enyembe csavart,aztan rajottem,hogy az az lesz)

Vagy masik opcio,hogy a szalgod nagyobbik resze nem szakadt el,csak azert potoltak,hogy a kesobbiekben ne szakadjon el az is,ami eddig ep volt(hogy ne jart ugy,mint en..) ezert nem kellett bele..

2014. dec. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne haragudj,ugy olvastam,hogy csak te nem kaptal.. Es nem tudom torolni a kommentet:/

Szoval.. Mindez szerintem attol fugg,hogy a szalagbol mennyi szakadt el. Teljes vagy reszleges szakadas tortent. A csavarokkal valoban talan lassabb a felepules,hiszen egy idegen test van a labadban,amihez alkalmazkodnia kell a szervezetednek. Emlekezz csak vissza arra,amikor az a cso volt a terdedben mutet utan... Mozgatni is rossz volt,nem? Am amikor kiszedtek,konnyebben tudtad mozgatni,mert az is idegen test volt. Tehat en ugy gondolom,ezert epulsz fel lassabban. Amugy mikor mutottek? Fel evet mondanak a rehabilitacio idejenek,viszont 3honapos kortol ha minden rendben,mar elkezdheted az egyenes vonalu egyenletes futast:) remelem igy masodik nekifutassal segitettem kicsit:)

2014. dec. 28. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jelenleg a 6dik hetembe vagyok a mutet utan.
2014. dec. 28. 08:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Az amit tudsz mar csinalni?

Lassan akkor nesz vissza dokihoz,nem? Kerdezd meg akkor tole is:)

2014. dec. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!