Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Miert verzik a fulem?

Miert verzik a fulem?

Figyelt kérdés
Kaptam karacsonyra egy fulbevalot a bijou brigette vagy milyen nevezetu boltbol, es elvileg ezust amit keptelensegnek tartom mert volt mar tenyleg ezust fulbevalom es semmi bajom nem volt tole,szerintem bizsu a fulbevalom hiszen mar eleve a bolt neve is benne van. Segitsetek leccives

2014. dec. 28. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne tedd a füledbe !
2014. dec. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

És attól vérzik a füled???

Még ilyen nem is volt veled?

2014. dec. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. A bijuo szó ékszert jelent, nem pedig bizsut magyarul.


2. Ha ezüst van ráírva, akkor az ezüst is. Mivel ez nem magyar cég, ezért nem lehet, hogy más van ráírva és másból van a fülbevaló.


3. Könnyen lehet, hogy az a baj a füleddel, hoyg vastagabb a bedugós része, mint a régebbi fülbevalónál és felsértette a lyukat.


4. Ha allergia lenne, akkor nem vérzi, hanem csak viszket meg bepirosodik.

2014. dec. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Masodik fulbevalom volt ezust ami igaz kisebb vegu volt es ki is vettem inkabb mert feltem hogy elhagyom viszont ez kicsit vastagabb de mar masodjara mikor kivettem pihentettem es ujra beraktam megint kivettem es verzett. Ha egyszer kiveszem es verzik es pihentetem masodjara megint miert ? Lukasztottam mar magamnak ki a fulemet tuvel es akkor se verzett.
2014. dec. 28. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!