Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mivel jár a csontrepedés?...

Mivel jár a csontrepedés? Tapasztalatok? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nemrég voltunk korizni és elestem, nagyon fájt a csuklóm és alig tudtam mozgatni. Egy-két nap múlva már tudtam rendesen mozgatni, nem is fájt annyira. Most teniszen és tornaórán nagyon igénybe vettem a csuklómat és majdnem ugyanannyira fájt, de most, hogy nem mozgatom kevésbé. Ha elrepedt a csontom mennyire fáj? Mire utalnak ezek a tünetek?

Előre is köszi a válaszokat!



2015. jan. 5. 19:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
D
2015. jan. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Lehet, ezért menj el sebészetre és az majd küld röntgenre. És a kartörésnek is lehetnek komoly szövődményei. Rosszul forr össze, egész életedben fájni fog, sportolni se tudsz vele.
2015. jan. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Na mi lett elmentetek?
2015. jan. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Elmentünk, azt mondták, hogy nincs eltörve, de lehet, hogy el van repedve, Pénteken lesz meg a szakorvosi vélemény, mert ma nem volt bent. Ez jó hír nem?

Köszi a válaszokat!

2015. jan. 7. 19:43
 15/16 anonim válasza:
Én is hasonlóan jártam, hasonló tünetekkel. Könyöknél orsócsont repedés. Nincs duzzanat, erőltetésnél illetve bizonyos pozíciókban fáj
2017. dec. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szia! Ugyanez történt a lábammal! Kiderült, hogy elrepedt-e a csontod? Neked begipszelték?
2018. dec. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!