Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mitől fájhat a csuklóm?

Mitől fájhat a csuklóm?

Figyelt kérdés

Már elég régóta fáj a csuklóm (több mint egy éve) néha megszűnik a fájdalom kis időre, néha, csak kicsit fáj néha meg nagyon.

Megerőltetést nem bírom vele (szóval pl nem tudom pár percnél tovább abba a kezembe fogni a szatyrot)


februárba lesz két éve, hogy el volt törve az egyik ujjam, az csak front időszakba szokott fájni, vagy csak nagyon néha


(kértem időpontot az ortopédiára)



2015. jan. 9. 00:11
 1/3 anonim válasza:
Én is így vagyok csak nekem nem tört el soha semmim, legalábbis ilyen tájon, nem is sérült meg soha a csuklóm csak egyszer elkezdte de még nagyon rég és azóta épp így fáj ilyen szünetekkel és változó mértékben. Többször mondtam a szüleimnek de mindig csak mondják hogy meg kell nézetni vagy találgatnak hogy micsoda, de soha nem visznek el sehova. Kíváncsi vagyok a válaszokra de azért kérlek majd az orvos véleményét írd meg nekem. Tudom hogy nem ugyanaz a két eset de legalább valamit tudok majd.
2015. jan. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

persze megírom :) február elejére kaptam időpontot. Gondolom röntgen , meg megnézik .. de eléggé ropog is.

csak azt remélem hogy nem kell semmi olyat csinálni vele (pl műtét meg stb)ami akadályoztathatja az elkövetkezendő heteimet mert az most végképp nem jönne jól

2015. jan. 14. 18:23
 3/3 anonim válasza:
Hát reméljük a legjobbakat ;) , és előre is köszi.
2015. jan. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!