Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lehet baj az ínszalagommal?...

Lehet baj az ínszalagommal? Vagy a porccal van valami?! 18/L

Figyelt kérdés
nyár elején elkezdett fájni a bal térdem..de akkor nem figyeltem rá mert annyira nem fájt. most viszont kb 2 hónapja nem tudom normálisan kinyújtani..amint megprobálom olyan érzés mintha belülről késsel szúrnák a térdem bal oldalát. 1 héttel ezelőtt viszont már annyira fájt hogy nem birtam rá állni, se mozditani. pár órán belül elmult, de ma reggel megint erre keltem fel és még mindig nem állt ki. 8 évig szertornáztam..de már 4éve hogy abbahagytam. anya szerint lehet még most jön ki a térdemen az a sok megterhelés amit torna közben csináltam..
2015. jan. 12. 08:55
 1/2 anonim válasza:
Velem is ez van...:( készülj fel az orvosok vagy műtelek vagy semmi hozzáálláshoz... :/:(
2015. jan. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
szerdán elmentem dokihoz..elküldött ortopéd orvoshoz..lehet jobb lett volna ha nem megyek el :/ ugy vizsgált meg h szószerint alányult a térdkaláscomnak...sirni tudtam volna! onnan elküldtek röntgenre..de az majd csak hétfőn lesz kész :/ az ortopéd szerint bevan gyulladva..a háziorvosom szerint vagy levállt vagy elkopott a porcom.. kaptam rá fájdalom csillapitot és ennyi :/
2015. jan. 16. 12:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!