Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ha a kar milyen fajta zúzódása...

Ha a kar milyen fajta zúzódásait gipszelik be? Csak csukló?

Figyelt kérdés

2015. jan. 13. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, ha arra van szükség, az ujjbegyedtől a válladig be tudnak gipszelni.
2015. jan. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem anno a könyökémnél tart, váll aljától kézfejig be voltam gipszelve.
2015. jan. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem a testrésztől függ, hanem a zúzódás súlyosságától.
2015. jan. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
értem, akkor megnyugottam :))
2015. jan. 13. 19:47
 5/8 A kérdező kommentje:

bocsi, ezt elfelejtettem ide irni:

unalombol az ujjbegyemmel elkeztem ütögetni az asztal sarkát. egyszer csak ugy sikerült, hogy be volt feszitve az ujjam, és akkorát, csaptam rá az asztalra vele, hogy "visszahajlott a kisujjam". nevezhető ez zúzódásnak, esetleg törésnek?

2015. jan. 13. 19:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Elmész röntgenre és kiderül.
2015. jan. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem a csuklóm törött el és a vállamtól az ujjaimig begipszeltek. Majd úgy három hét után leröviditették, de akkor már könyített gipszem volt.
2015. jan. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem jobb kézfejem és három ujjam volt zúzódva és azt begipszelték, mikor másodjára visszamentem vele a 3 ujjamtól egészen a alkarom feléig (sín), és másodjára a bal karom, alkarom volt zúzódva (azt hitték repedve), ezért kaptam csuklótól egészen vállig érő sínt..
2015. ápr. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!