Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Tegnap elmentem wc-re, de...

Tegnap elmentem wc-re, de előtte 2 hétig nem tudtam, azóta vérzik az ánuszom. Félek ezzel elmenni orvoshoz, szerintetek nagy a baj?

Figyelt kérdés

2015. jan. 15. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Fetétlen fordulj orvoshoz. Nem szabad az ilyesmit elodázni, és MINDENRŐL számolj be neki!!!
2015. jan. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Berepedt a végbél a kemény széklettől, sebész megnézi és ad rá kenőcsöt.
2015. jan. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tuti nem nagy a baj! El tudom képzelni, milyen lehet egy két hetes szar, szóval ha nem érzel éles fájdalmat, akkor csak egy kis repedés keletkezett, egymillió embernek van ilyen. De miért félsz elmenni orvoshoz? Bajod nem lehet tőle...


Pl. lehet egy kisebb aranyér is, külső vagy belső. Nekem egy régi barátnőmnek egyszer előjött ez egy műtét után, amikor rostmentes diétán kellett lennie, és ettől nagyon szorulása lett. Akkor a sebész, aki műtötte, felírt neki valamilyen (baromi drága) gyógyszert, amit szájon át kellett bevenni, és az aranyér eltűnt!


Ezt nem is gondoltam volna, hogy ilyen lehetséges, szóval szerintem csak jó történhet a dokinál...

2015. jan. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!