Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Milyen ha a lábad gipszben van?

Milyen ha a lábad gipszben van?

Figyelt kérdés
Mindig is kiakartam próbálni milyen ha eltörik a lábam. Hogyan tudnám eltörni a lábam?

#Hogyan-törjem-el-a-lábam-könnyen
2015. jan. 16. 16:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ne akard kipróbálni. Először is a törés fáj. A vizsgálati procedúrát nem részletezem. A gipsz nehéz, töri a lábat. És ha fekvőgipsz, még császkálni sem lehet.
2015. jan. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Van aki kómába akar kerülni pl. én a lábam akarom eltörni. Ennnnnnyyyyyyyyyyyi!
2015. jan. 18. 20:51
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem lenne neked elég ha begipszelnéd törés nélkül?
2015. jan. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem!
2015. jan. 24. 19:36
 5/15 anonim válasza:
Ha nagyon elakarod törni,akkor biciklizz a hóban és ess el.Nekem így sikerült sajnos!Az eredmény 3-as bokatörés,és 8 hét fekvőgipsz volt!
2015. jan. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:

Szia, a lábad ne akard eltörni egész életedben fájnifog:front, hajnali felébredéskor is

Inkább rakj rá simán gipszet. Ha magadat akarod kínozni annak pszhiés gondja van. Legszívesebben én a kezem törném el, de mégsem csin.

2015. jan. 26. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Egy cipőben járunk :), nekem sem volt még sosem eltörve a lábam és egyszer már nagyon szeretném megtapasztalni az érzést...

2015. jan. 26. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Az ötödik válaszolónak van igaza mert én is kiakarom próbálni. Már sok ismerősömnek eltört de én is kíváncsi vagyok milyen érzés.
2015. jan. 26. 16:24
 9/15 anonim válasza:
Hát ha én vagyok az ötödik,akkor köszi!:)én estem biciklivel.De azért ne akard kipróbálni,nagyon fájdalmas volt!Ráadásul műteni is kellett!Ha nagyon kíváncsi vagy rá,akkor sok szerencsét neked!Illetve kéz-és lábtörést!:)
2015. jan. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszi!
2015. jan. 26. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!