Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Veletek történt már olyan...

Veletek történt már olyan hogy egyes sebeiteket nem is érzékelitek amig meg nem látjátok? Ha igen akkor a részletesebb információ lent.

Figyelt kérdés

Normális, hogy reggel ha fel kellek sokszor sérüléseket vélek fellelni sose emlékszek rájuk, hogy hogyan szerzem őket csak időről-időre megjelenek. Egyszer tesiórán mikor átöltöztünk a zoknim vértől volt áztatva és még csak észre sem vettem.


Szerintetek ez normális? Nagy baj, hogy egyes sérüléseimet sokáig észre sem veszem vagy az, hogy fogalmam sincs, hogy hogyan szerzem őket. Rajtam kivűl ez másokkal is megszokott esni? ÍRJATOK!!!!!

Előre is kösz a válaszokat :)



2015. jan. 25. 19:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Múltkor akkora véraláfutást találtam a térdhajlatomban, mint egy kistányér, nagyon fájt, és fogalmam sem volt, hol szereztem. Kisebb sebeket meg foltokat szoktam magamon találni, és nem tudom, mikor keletkeztek oda.
2015. jan. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!