Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ugy gondolom 100% h eltört a...

Totykaaa kérdése:

Ugy gondolom 100% h eltört a bordam, de nem akarok a Merényibe menni (ügyeletes kórház ) mert hentesek! Anyu röntgenes, szóval szeretnék az ő kezei közé kerülni, de félek hogy esetleg az éjszaka folyamán bajom lehet?! Nem tudom?!

Figyelt kérdés

Bohockodtunk ma haverokkal Dobogókőn, mikor az egyik barátom meg akart fürdeni, elestünk, es az alkarja a baloldali lengobordamnal volt mikor ladoltunk. éreztem egybol hogy fáj, beszorult a levegő. Felterdeltem, majd kb.5 p múlva jobban lettem! Elindultunk haza es mar a kocsiban egyre rosszabbul vtam, egyre jobban fajt! Mat konkrétan ülni alig bírok, feküdni meg szinte egyáltalán nem tudok?!

Kérem aki volt hasonló helyzetben vagy van tapasztalata az írjon minél hamarabb!!!!! S.O.S. Faj minden hogy de mindenképp ki szeretnem húzni az éjszakát! Nagy baj ez? A masik pedig hogy van e valami tanácsotok hogy hogy feküdtjek vagy kenjem be valamivel vagy fájdalomcsillapitot érdemes e bevennem, vagy hogy mit csináljak?!?! .S.O. S. Válaszokat lègyszi!


2015. jan. 25. 23:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

1. Hívd fel anyukádat! MOST! Ő mondja meg, kit hívj mi legyen.

2. Ha nem éred el, hívj mentőt. Ne sétálgass, ne is nagyon kellje fel, kerüld a fel-lehajlongást, -ülést.

Ugye nem kell részleteznem, hogy egy törött borda mi mindent tud odabent okozni?!

2015. jan. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit, elég darwin-díjas lenne, egy ilyenben elvérezned otthon, miközben anyud röntgenorvos. Hívd fel!!!!!!
2015. jan. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kérlek nyugtass meg, hogy halgattál az első válaszolóra és azonnal mentél a kórházba.

Jó régi a poszt.

O.o

2017. dec. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem mentem aznap sehova... nagy nehezen elaludtam... megröntgeneztek, nem sérült semmi belsőszervem, csak a ütés miatt az oldalam fájt több napig... másnapra egyébkén jelentősen enyhült a fájdalom, de nehéz volt minden mozdulat... viszont ha bárki így jár, Én is azt mondom, hogy azonnal menjen orvoshoz, mert mondták hogy mekkora veszélyei vannak.. több szervet is meg tud sebesíteni a lengőborda, mivel hegyes és nincs hozzánőve a szegycsonthoz...
2019. jan. 13. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!