Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Meghúzódott a bokám mit...

Meghúzódott a bokám mit csináljak?

Figyelt kérdés
Meghúzódott a bokámba a szalag ( az orvos szerint, elég gagyi kórház úgyhogy bármi lehet). Hazajöttem felpolcoltam, egyre jobban fáj és dagad mit csináljak? :(
2015. jan. 26. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pihentesd és borogasd.
2015. jan. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kenőcs fásli, pihentetés. Hetekig is eltart, mire rendbe jön.
2015. jan. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez a problémám, hétfőn lesz 3hete hogy meghúzódott a boka szalagom, 3napig nem bírtam ráállni mankóval közlekedtem aztán egyre jobb lett most már rendesen megyek vele, kocogok, viszont pár napja megpróbáltam focizni vele az még nem ment.. Mindenféle képen legalább egy hétig semmi erőltetés aztán szépen fokozatosan kezd el terhelni, én fásliztam,kenegettem, Bementem a gyógyszertárba és van ilyen rehabilitációs szopogatós golyó ami felgyorsítja a gyógyulást, Arnica montana a gyógyszer neve nekem sokat segített ! Még azt tudom ajánlani hogy forró vízbe mozgasd a bokád, de ha fáj akkor nem szabad! Addig csináld míg nem fáj, remélem tudtam segíteni !
2015. jan. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. jan. 31. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!