Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Elvágtam a kezem, rosszullette...

Elvágtam a kezem, rosszullettem, elestem, betört a szám, meg letört a fogam. Valami javaslat hogy legközelebb elkerüljem?

Figyelt kérdés
Ha elvágom valamim mindig elájulok. Vanhogy vérvételen is. Nemtudom mitől. Csak most nagyon szerencsétlenül estem. Fogamat is csináltatni kell, az se 2 forint, ennise tudok, a fejem is csúnya. Nemtudom mitévő legyek. Pedig ez nem lelki eredetű volt, mármint hogy kidőltem. Mert nemigazán érdekelt, hogy vérzik. De aztán zsibbadt, rosszul lettem és végül elájultam.
2015. febr. 7. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Jéghoki kapus felszerelés.
2015. febr. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Talán a vér látványától lehetsz rosszul, vagy attól hogy vérzik valamid, még ha nem is foglalkozol vele.
2015. febr. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod magadról, hogy ilyen ájulós vagy, akkor ha legközelebb elvágod valamidet, akkor azonnal ülj le, akár a földre is, vagy feküdj le. Ha már úgy érzed túl vagy a rosszulléten, akkor kelj csak fel.
2015. febr. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Meg győződésem szerint pcihès dolog is lehet pl nem bírod a látványt vagy csak a tudat hogy vèrzik valamid. De az is lehet hogy így èrzèkeli a tested a vèr vesztesèget.
2018. febr. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!