Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Megéri a könnyített járógipsz?

Megéri a könnyített járógipsz?

Figyelt kérdés
Barátnőm hétfőn kapja meg valószínűleg a járógipszet, de szerinte jó a sima is. Én úgy hallottam, a könnyített azért sokkal kényelmesebben viselhető. Mi az igazság, a tapasztalat, volt már valamelyik fajta járógipszhez "szerencsétek"?

2015. febr. 7. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

IGEN, NAGYON MEGÉRI!!!


Tudom, hogy drága, de sokkal gyorsabb a gyógyulás a könnyítettben, a sima járógipszi iszonyú nehéz, az alvás pl. kínszenvedés benne! Nekem volt mindkettő, ég és föld a különbség, kb mint sícipőben, vagy tornacipőben lenni éjjel-nappal.


sokkal jobban szellőzik is a könnyített és kevésbé sorvad el benne a láb.


nekem mindkettő volt, nem mondom, hogy a könnyített egy leányálom, de hagyományos gipszem soha többé nem lesz az biztos!

2015. febr. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha van rá pénz, akkor megéri, mert könnyebb. Belül is kibélelik egy puha fáslival és nem töri fel a lábat. Nekem most ez a könnyített van és 10000 Ft-ba került, plusz a járócipő hozzá 3000 Ft. Volt már hagyományos gipszem is, de az olyan mintha betonba öntenék a lábat.
2015. febr. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia. Na mi lett vége, melyiket választottátok? Jobbulást
2015. febr. 10. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Könnyítettet választottuk, kéket :)

Köszi a segítséget!

2015. febr. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Forever 18 válasza:
Nekem ma raktak rá könnyítettet szintén kék. Az a baj vele h szorítja a vádlim és idegesít :/
2015. máj. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem nem feltétlenül éri meg, ahogy orvosom mondta mikor lábtörésem volt az üvegszálas gipsz nehezen formázható így később lehet gond. Én meg is jártam mivel ferdén lett rögzítve lábam. nem véletlen van hagyományos gipsz.
2015. aug. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!