Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Elpattanhat az ember fejében...

Elpattanhat az ember fejében az ér a fekvőtámasztól?

Figyelt kérdés
[link]

2015. febr. 11. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Hacsak nincsen valamilyen veleszületett ér rendellenességed, nem. Ennyi erővel fejen állni se lehetne, meg futni, meg ugrálni sem. Ha pedig van valamilyen veleszületett rendellenesség, akkor sem a fekvőtámasztól szokott elpattanni az ér, hanem inkább szex közben, cipekedéskor, vagy a wc-n erőlködés közben.


Ha arra gyanakszol, hogy elpattant egy ér a fejedben a fekvőtámasztól, akkor megnyugtatlak, hogy ha így volna, még egy kérdést sem bírnál erről kiírni.

2015. febr. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

az lehetséges :D

az erőlködés a fekvőtámaszra sem vonatkozik?

2015. febr. 11. 15:41
 3/6 anonim ***** válasza:
De persze, vonatkozik, de nem típusos, mivel az emberek ritkán fekvőtámaszoznak, és gyakrabban kakilnak/szexelnek/cipekednek :D Ettől függetlenül előfordulhat, persze. Viszont akkor ütésszerű fejfájás jelentkezne, rohamosan romló tudatállapottal vagy egyéb tünetekkel, szóval hidd el nekem, hogy biztosan nem pattant el egy ér. Miből gondolod ezt amúgy? Megfájdult a fejed edzés után?
2015. febr. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen valamelyik nap edzettem másnap meg elfordultam beszélgetés közben és egy hirtelen ütésszerű érzést éreztem a fejemen, eléggé fájt egy pillanatra de aztán elmúlt ezért kérdem
2015. febr. 11. 20:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem megnyugodhatsz, ha tegnap történt volna valami komoly, akkor mostanra annak lenne már valamilyen tünete, és nem múlt volna el.
2015. febr. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

igen csak igen kellemetlen volt

köszönöm a válaszokat!

2015. febr. 11. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!