Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ti vissza allnatok a helyemben?

Ti vissza allnatok a helyemben?

Figyelt kérdés

Volt kozel fel ev alatt 2terdmutetem.. Reszleges majd teljes keresztszalag szakadas. Most mar 8honapja,hogy volt a 2.,hosszabb rehabot igenylo mutetem. A kerdesem az lenne,hogy ti vissza allnatok-e focizni a mutetek utan..? Hivtak egy egyesulethez focizni,hogy terjek vissza a palyara,az o szineikben. (Az U17-be kb meg fel evig jatszhatnek,felnottbe nem szeretnek menni. Es nem tervezem a jovomet jatekoskent a palyan tolteni) erre a fel evre megeri vissza menni,vagy nem igazan..?! 1,5eve nem igazan ertem ugy labdahoz,mint egy "focista".

17eves vagyok,es lany.(meglepo modon,lany letemre fociztam)

Kerlek segitsetek a dontesben..!!! Koszonom elore is:)



2015. febr. 18. 23:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Èn is lány vagyok ès fociztam. Volt szintèn kèt tèrdműtètem, de nem ezèrt hagytam abba. Èn fociznèk ha lenne rá lehetősègem mert imádom. Te tudod hogy mit jelent számodra a foci. Ha amúgy is abba akarod hagyni akkor felesleges erre a fèl èvre vissza menned. Amúgy lehetne játszani műtèt után is miútán eltelik a rehabilitációs idő. Sok profinak volt tèrdműtète ès játszott utána mèg sokáig. De èn a te helyedbe nem játszanèk már. A tèrdnek jobb ha kìmèled. Ìgy is lesz vele bajod öreg korodra nem ha mèg kockáztatsz mèg egy sèrülèst. Viszont edzegetni kimehetsz hogy ne punnyadj be.
2015. febr. 19. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszt,ment a zold kez:)

Roplabdazom is,az itt helyben van,a suliban. A fozi viszont Pecs masik felen van,ami egy nap nekem 1,5ora utazas,plusz a 1,5oras edzes...

Te miert hagytad abba?:)

2015. febr. 19. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!