Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Farokcsont törés! Mikor...

Farokcsont törés! Mikor mozoghatok? Meddig tart mire teljesen elmúlik minden fájdalom és olyan lesz mint régen?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és tesi órán ráestem a magasugró rúdra ( ami hozzátenném hogy vasrúd volt...) azóta eltelt 3 hónap, de még mindig érzem a csontom ahogy sajog. Mikor fog már elmúlni minden fájdalom? Olyan rossz mert élsportoló voltam vívásban, mindig hiperaktív coltam most meg nézhetem ahogy más mulat, biciklizik stb. Én kikor fogok tudni? Kérem segítsetek!
2015. febr. 21. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Fuuu együttérzek! Én jégen csúsztam meg és estem betonra, ráadásul közben egy szintén jeges rúdba próbáltam kapaszkodni, úgy néztem ki,mint egy részeg rúdtáncos :) Nem emlékszem pontosan,meddig tartott,de több hónap,talán fél év elteltével még mindig fájt.
2015. febr. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
akkor sok reményt ne fűzzek a nyári strandhoz? :(
2015. febr. 21. 19:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromban volt nekem is, és körülbelül 3 hónap elég kellemetlen volt, még ülni sem tudtam rendesen. Menj vissza az orvosodhoz és jelezd neki a problémádat. Lehet kapsz rá valami gyógyulást elősegítő kezelést.
2015. febr. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem tudom mennyire aktuális, de nekem 3 napja törött el. Rohadtul fáj, most nem mehetek sehova, de ha beveszek egy cataflamot, akkor javul annyira, hogy siman tudnek strandolni, meg buliba is menni :D bar azert ovatosan.
2016. febr. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!