Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Nagyon csúnyán be van dagadva...

Nagyon csúnyán be van dagadva a bokám és fáj meg lila, semmit nem csinaltam vele. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
2015. febr. 26. 20:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Menj orvoshoz. Látatlanban nem fogjuk tudni megmondani.
2015. febr. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyik percről a másikra dagadt be, semmi előzmény nélkül? Én mindenképpen azonnal orvoshoz fordulnék vele. Lehet trombózis belőle.
2015. febr. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%
Menj dokihoz,mert ha nem ütötted be stb akkor ki tudja miért van
2015. febr. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Annyi volt aaz előzménye, hogy hónapokig húzódott, ahogy mentem de semmi előzménye csak lehet a rengeted járkálástól nemtudom mi a probléma
2015. febr. 26. 21:42
 5/12 anonim ***** válasza:
Menj vele az ügyeletre, mert lehet adnak vérhígítót.
2015. febr. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Holnap még elmegyek iskolába, aztán ha hazautaztam elmegyek:)

De végig csinálhatok egy 45perces tesi órát?

2015. febr. 26. 22:17
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, kérj felmentést.
2015. febr. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Lehet, hogy egy csúnya csípés, amit nem vettél észre előzőleg. Borogasd és menj orvoshoz.
2015. febr. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Lehet, hogy egy szalag szépen lassan elszakadt benne, semmiképp se tesizz vele orvos orvos orvos! Akár örök életedre problémáid keletkezhetnek miatta.
2015. márc. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha nem történt nyilvánvaló mechanikai sérülés, ami miatt lila, mielőbb orvos, a lila szín oxigénhiányra utalhat amely érelzáródás jele lehet. A másik a mélyvénás trombózis, melynek során vérrög szakadhat le. Illetve el is pattanhatott egy véna az is okozhat ekkora bevérzést.

Testnevelés?? Na ne vicceljünk. Ezt mindenképp vedd komolyabban, bocsánat hogy ezt mondom, tudom van elég bajod. Szorítok, aztán majd írd meg mi volt.

2015. márc. 3. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!