Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 14 éves vagyok, mindíg lila a...

14 éves vagyok, mindíg lila a körmöm és folyton ájuldozok?

Figyelt kérdés
Már vagy egy éve kezdődött. Mindíg hideg a kezem,és lilák a körmeim. Ezen kívül napi szinten elszédülök vagy néha el is ájulok. Szemüveges vagyok és néha úgy érzem,mintha valami nyomná a szemem ezért le kell vennem vagy újra elszédülök. Van,hogy csak simán elsötétedik előttem minden és lüktet a fejem. Jobb lenne,ha orvoshoz fordulnák?

2015. febr. 4. 19:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Túlsúlyos is vagy?
2015. febr. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vérszegénység, vagy rosszabb esetben autoimmun betegség.
2015. febr. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát, a leírtak alapján valóban orvoshoz kéne fordulnod.
2015. febr. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok túlsúlyos,171 cm és 54 kg.
2015. febr. 4. 19:35
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia , folyadék vitamin ásványi anyag hiány . Rengeteg mézet , melaszt , dióbelet , narancsot , fokhagymát , kiwit , fahéjas almát , rozs -tönköly pékárút , olíva olajat fogyassz . Ecet , szénsav ,fehér liszt , cukor kerülése javasolt ...
2015. febr. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A szívedet nézessétek meg!
2015. febr. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sürgősen menj el a háziorvoshoz, ki kell vizsgálni az okát.
2015. febr. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Voltam már emiatt orvosnál korábban,de akkor még nem volt ilyen gyakori. Akkor el is küldtek vérvételre,de nem találtak semmit.
2015. febr. 5. 11:36
 9/10 anonim ***** válasza:
A szüleid sürgősen vigyenek el a háziorvoshoz! Kérjetek beutalót kardiológiára, laborba. A vérnyomásod ellenőrzitek? A lilás köröm vérkeringési elégtelenség általában, úgyhogy vegyétek komolyan!
2015. febr. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kezdődő szívelégtelenség a gyanú. Orvos...
2015. márc. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!