Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Megzúzódott az ujjam vagy...

Megzúzódott az ujjam vagy esetleg törés?

Figyelt kérdés
Ma tesi órán elakartam kapni a kosárlabdát, de nem sikerült és csak középsőujjal nyúltam bele a labdába. Utána alig tudtam kis ideig megmozdítani és eléggé fájt. Most ha behajlítom fáj és ha hozzáérek a középső ujjcsontomhoz meg a porcokhoz ahol kapcsolódnak a csontok fáj, de nincs se bedagadva se elszíneződve. Holnap elmenjek a sebészetre megnézetni vagy nem lehet súlyos? Ha elmegyek mit csinálnának? :/
2015. febr. 26. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Megnézi, röntgen, abból kiderül, hogy eltört-e, vagy csak zúzódás.
2015. febr. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínű megúsztad valami kisebb bajjal viszont mindenképp menj el megnézetni a biztonság kedvéért, nekem tavaly nyáron tört el a kisujjam én a foci labdába nyúltam bele nekem szinte 1perc alatt feldagadt.
2015. febr. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 szamo77db ***** válasza:
Kellene egy röntgen és akkor minden tisztázódna. Minél előbb megcsináltatnám a helyedben.
2015. febr. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!