Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Megzúzodott a mutató ujjam?

Megzúzodott a mutató ujjam?

Figyelt kérdés
Tegnap játszotunk a suliba és hát rosszul értem a labdához és oldalra hajlott a mutató ujjam hallottam hogy reccsent de mint amikor ropogtatod az ujjaidat olyan és most fáj egy kicsit meg van dagadva. Kinyújtani ki tudom de de nem teljesen egyenes és amikor be akarom hajlítani akkor az csak félig megy. Mit csináljak most?

2014. okt. 3. 08:59
 1/8 anonim ***** válasza:
baleseti sebészetre menj - lehet, hogy rögzíteni kell
2014. okt. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Itthon azt mondták hogy meghúzódott egy izület

de nem orvosok ígyhát nem tudom hogy lehet-e bennük bízni de végső esettbe látogatnám meg az orvost ha lehet

2014. okt. 3. 09:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Figyelj, nem az én ujjamnak lesz esetleg maradandó sérülése, ha nem mész el orvoshoz, szóval felőlem nyugodtan hallgass azokra, akik "itthon azt mondták". De ha jót akarsz magadnak, baleseti sebészet.
2014. okt. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Voltam a dokinál és egy nagyobb ütést kapott és csak borogatni kell nincs megzuzodva :)
2014. okt. 3. 10:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Röntgent is csináltak? Apukámnak így tört el az egyik ujja, labdázás közben.
2014. okt. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Csináltak röntgent is és 1-2 hét mire meggyógyul de nem vészes azt mondták
2014. okt. 3. 15:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor kitartás és borogasd.
2014. okt. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Örülök, jobbulást! Nem volt fölösleges a vizsgálat, így megnyugtató.
2014. okt. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!