Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi tortenhetett a terdemmel?

Tankcsapda9885 kérdése:

Mi tortenhetett a terdemmel?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az lenne a problemam, hogy rosszul nyultam le valamiert guggolasban (iskolas guggolas, biztos remlik :) ), es kozben roppant egyet a terdem, hozzateszem sosem volt meg ilyen es vitamint is szedek. Na ra egy hetre elkezdett olyan "furcsan viselkedni", se nem fajt, se nem dagadt meg semmi, csak mintha feszult volna, es egy nagyon picit szurt a terdkalacsom KULSO JOBB TETEJE, illetve ha behajlitom olyan mintha ott "ropogna " . Nagyon aggodok, azota vettem ra izuletvedot, ez jol is esett neki. Plussz meg kattog ha a terdeim allabol megdontom elore. Es meg egy eszrevetel: olyan, mintha kicsit lejjebb lenne a terdkalacsom max 1-5mm. Ha valakinek volt hasonlo, kerem szepen ossza meg velem. Guggolni, hajlitani, nyujtani hibatlanul tudom.

#láb #térd #terdkalacs.
2015. márc. 3. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Porcleválás lehet, nézesd meg, hogy meg kell-e műteni!
2015. márc. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Porcleválás ez.
2015. márc. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De olvastam ha porclevalas lenne, akkor megdagadna, nem tudnam nyujtani stb :(. Illetve, ha ez hivatalos lenne, hogy levalt egy pici darab, mindenkeppen muteni kellene, mert azt nem szeretnem, de nagyon nem :(...bar elkerulni nem lehet a problemakat, baleseteket sajnos.
2015. márc. 3. 16:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Röntgeneztetni kell a térdedet. A reumára menj el ezzel a problémával. Addig igyál sok folyadékot, szedjél porcerőt, és borogasd!
2015. márc. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!