Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi történt a térdemmel? (lent)

Senkianevem kérdése:

Mi történt a térdemmel? (lent)

Figyelt kérdés
Focizok. Ma edzésen rosszul léptem úgy, hogy labdaátvételkor léptem egyet hátra és pont úgy találtam el a lyukat hogy a lábujjaim a gödör szélén voltak a sarkam pedig a lyuk felett. Mikor letettem sarkam is akkor a lábam nagyon hirtelen kiegyenesedett és ránehezedett a testsúlyom. Azonnal nagy fájdalmat éreztem a térdem első részében, majd fél-1 egy perc múlva felületen kinyújtottam a lábam(már enyhült a fájdalom) felsegítettek és a saját lábamon bementem az öltözőbe. Mikor hazamentem bekentem venorutonnal és proenzi3 kenőccsel és ettem is egy proenzi3 tablettát. Nyugalmi állapotban nem fáj a lábam és akkor sem mikor hajlítgatom. "Rugózáskor" sem érzek fájdalmat. De mikor kb 1 óra ülés után felállok és kinyújtom a lábam akkor még nem fáj de amikor erősen megfeszítem a combfeszítőmet nyújtva akkor enyhe fájdalmat érzek a térdkalácsom aljánál, majd behajlítom kinyújtom és újra megfeszítem már szinte nem érzek semmit. Fájdalmat érzek még akkor mikor ellazítva hirtelen kinyújtódik a lábam. Mi lehet ez? Csak megrándult vagy valami komolyabb? Lécci normális válaszokat mert nem tudok megnyugodni a térdem miatt.

2014. júl. 15. 23:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehetséges hogy húzódás ha 4-5 nap múlva nem javul vagy rosszabbodik akkor sportdoki hoz menjél vagy házi doki hoz de szerintem nem lehet nagy gond,
2014. júl. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi :). Ma már sokkal jobb.
2014. júl. 16. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!