Eltört az ujjam?

Figyelt kérdés
Tegnap kézilabdán ráestek a mutató ujjamra. Bírom mozgatni meg írni vele meg gépelni gépen de ilyen tompa fájdalom van benne és be van dagadva de nem lila. Eltört vagy csak erősen zúzódott?

2015. márc. 6. 18:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt orvos is csak röntgen után tudja megmondani. ha bírod mozgatni és tudsz vele gépelni, akkor nem hiszem, hogy eltört. Zúzódás is tud fájni pár napig, borogatni kell és ne erőltesd. Persze nem ártana elmenni sebészetre, hogy megröntgenezzék, nincs-e valamikomolyabb baj.
2015. márc. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezt csak a röntgen tudja megmondani.
2015. márc. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az ujjpercnél van a fájdalom.
2015. márc. 6. 18:34
 4/9 A kérdező kommentje:
Mekkora a valószínűsége a törésnek? mert valakinek tiszta lila stb..
2015. márc. 6. 18:49
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt szokták mondani ,hogyha bírod mozgatni akkor nincs nagy baj. Szerintem csak zúzódott,esetleg repedt,mivel kézizel nem ártana egy röntgen.
2015. márc. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem kétszer volt sínben az ujjam, először úgy bedagadt és olyan lila lett, hogy alig bírtam mozgatni, akkor elvileg lett egy csontszilánk az ujjamban. Másodjára csak zúzódott, az nem volt olyan vészes, hasonlóak voltak a tünetek mint nálad. Szóval valószínűleg nincs nagy baj, de azért nézesd meg :).

2015. márc. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Oldalt az ujj percemnel erzek valami csont szeruet , viszont ha nyomom nem faj. 4 napja vagyok igy es olyan mintha jobbulna lassan.
2015. márc. 9. 15:27
 8/9 anonim válasza:

Menj el dokihoz nekem is igy volt es 2helyen is eltorott...enis mozgattam irtam vele stb.

Nagy szerencsem volt mert ugy tortott el hogy a szalagok epek benne

2015. márc. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Már két hete volt és alig érzem már csak oldalt van egy kis pup rosszul fort össze?
2015. márc. 14. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!