Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Jobb térdemben a belső oldalsz...

Jobb térdemben a belső oldalszalag részlegesen elszakadt . Mit lehet még tenni?

Figyelt kérdés

Következő lenne a probléma még decemberben elég csúnyán alám fordult a térdem mivel elcsúsztam és sikerült is ráesnem akkor egyik kórházban elég lazán vették egy hónap alatt semmi nem történt mondván csak zúzódott , utána átirányítottak megyei szintű kórházba ott voltam háromszor már kontrollon és tisztában vagyok vele hogy nem fognak műteni mert csak részleges szakadás és lényegesen nem lazább a másik térdemben lévő szalaghoz képest a bal térdemben lévő szalag az orvos szerint de mégis kellemetlen . Kerékpároztam napi 2 órát 3 hétig de annak gyakorlatilag semmi haszna nem volt . Majd egy másik orvos azt javasolta hogy guggoljak ez némiképp azért javított a helyzeten mert most már fel emelni a térdem azelőtt egy bizonyos szintnél tovább nem bírtam mozgatni mert megfeszült és semmiképp nem ment tovább csak külső segítségre , napi 100-150-200 guggolást csinálok érzem is a hatását 4 nap pihenő így volt előírva.


Medialisan 30 fokban + nyitható asztalfiok neg. 0/100 flexio


utolsó kontroll papiron is szerepelt a medialisan 30 fokban + nyitható .



Lényeg hogy nem szeretnék tovább itthon maradni ezzel gyakorlatilag bármilyen gyakorlatra hajlandó vagyok hogy újra normális térdem legyen mert eddig semmi baj nem volt vele most meg lépcsőnél jellemző hogy összecsuklik . Orvos volt beteg testépitő akármilyen hozzászolást végigolvasok .



2015. márc. 7. 19:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Jegelni próbáld naponta többször pár percig. Bioptron lámpás kezelés kellene rá, valamint szedjél kollagént, porcerősítőt!
2015. márc. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!